به دلیل نوسان نرخ ارز، لطفا قبل از خرید نهایی جهت تایید موجودی و قیمت کالا با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

سایت اکو چراغی جزو کسب و کارهای آنلاین دارای صلاحیت با نماد اعتماد الکترونیکی و شناسه کسب و کار الکترونیکی به روز و فروشگاه با پروانه کسب 0477798408 است.

سایت اکو چراغی در جهت رفاه بیشتر در شرایط نامناسب اقتصادی موجود امکان ارائه خدمات خرید اقساطی را برای مشتریان در شهر اصفهان فراهم کرده است. در این شیوه، شما مشتری گرامی با انتخاب محصول خود، ارائه یک چک یا سفته به اندازه مبلغ محصول و مراجعه حضوری به فروشگاه می توانید به راحتی از این خدمت بهره مند شوید.

شما مشتری گرامی می توانید با واریز وجه خود به شماره کارت ۴۰۸۷-۵۴۹۲-۹۹۸۱-۶۰۳۷ به نام سعید چراغی در ۲۴ ساعت شبانه روز خرید خود را انجام نمایید.

اجرای سیستم های صوت و نور، اعلان عمومی و نظارتی، طراحی و تولید سیستم های صوت، تصویر و نور از دیگر خدمات این مجموعه است.

محصول دارای گارانتی باید عملکرد صحیح خود را به مشتری ارائه دهد و در صورت بروز نقص و خرابی با یک جایگزین سالم تعویض گردد. اما در محصول وارانتی دار، هیچ گونه بازگشت وجهی درنظرگرفته نشده است و محصول تضمین می شود که با مشخصات اولیه کار می کند و در صورت بروز مشکل هزینه تعمیر و تعویض قطعات آن توسط مشتری پرداخت می شود.

فروشگاه اکو چراغی در آدرس اصفهان – خیابان طالقانی – بین چهارراه اردیبهشت و اداره برق واقع شده است که شما می توانید از ساعات کار ۹ الی ۲۱ برای تجهیزات صوتی و ۹.۳۰ الی ۱۷ برای قطعات الکترونیک به آن مراجعه فرمایید.

شماره تماس فروشگاه:

۰۳۱۳۲۴۰۳۹۲۳ – ۰۹۳۸۵۱۵۶۹۶۴

به طور معمول قیمت محصولات به خاطر ایجاد رفاه بیشتر مشتریان در همه گیری کرونا نسبت به فروش حضوری از قیمت کمتری برخوردار است.

در اکو چراغی ما محصولات خود را از نظر اصالت و کیفیت گارانتی می نماییم.